INVESTRADE BAHREYN

Investrade Bahreyn 2003 yılında İslami Finansın önemli merkezlerinden biri olan Bahreyn’de kurulmuş olup Ortadoğu bölgesinde önemli bir yatırımcı kitlesine hitap etmektedir.

Investrade Bahreyn, Bahreyn Merkez Bankasının oluşturmuş olduğu mevzuata göre Kategori 1 (İslami Prensiplere Uygun Faaliyet Gösteren) Yatırım Firmaları sınıfında denetlenmektedir. Investrade Bahreyn ortakları ve müşterilerini iki çeşit finansal ürüne yönlendirmektedir;  birincisi Amerika, İngiltere ve Ortadoğu Bölgesine gayrimenkul ve kurumsal yatırımlardan oluşurken ikincisi ise global ve bölgesel işlem gören Hazine ve Sermaye Piyasası ürünlerinden oluşmaktadır.

Şirket girişim sermayesi, gayrimenkul yatırım fonu, sukuk fonu ve diğer İslami yatırım ürünleri üzerinden müşterilerine hizmet verirken yönetilen varlıklarda en yüksek payı girişim sermayesi fonu teşkil etmektedir. Investrade Bahreyn’in girişim sermayesi fonları Türkiye’de de birkaç firmaya iştirak etmiştir. 

Investrade Portföy Yönetimi A.Ş.

SOSYAL MEDYA


Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.