INVESTRADE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. BİRİNCİ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM FONUNUN TASFİYESİ

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21.04.2022 tarih ve E-12233903-305.09-20586 sayılı yazısı ile kurucusu olduğumuz Investrade Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci Girişim Sermayesi Yatırım Fonunun tasfiye edilmesine karar verilmiştir.

Fona ait izahname ve iç tüzüklerinin terkin ve tasfiyesi İstanbul Sicil Müdürlüğü tarafından 28.04.2022 tarihinde tescil edilmiş olup, 06.05.2022 tarih ve 10572 sayılı Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinde yayınlanmıştır.

KAP Bildirimi 

Investrade Portföy Yönetimi A.Ş.

SOSYAL MEDYA


Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.