Özel Portföy Yönetimi Nedir?

Investrade PYŞ, hali hazırda SPK'dan "Portföy Yöneticiliği Faaliyet İzni'ni "  temin etmiş bulunmaktadır ve gelecek 3 yılda müşterileri için özel fonlar kurmayı planlamaktadır.Yatırımlarının büyüklüğü belirli bir miktara ulaşan ve yönetim açısından profesyonel desteğe ihtiyaç duyan müşterilere "Özel Fon" kuruluşu hizmeti verilebilmektedir.  Özel fonlar aracılığı ile bireysel müşterilere aile varlıklarının sonraki nesillere aktarılmasını, kurumsal müşterilere ise sermaye birikimini sağlayacak yeni bir hizmet sunulmuş olur.

Özel Fon, tek bir kuruma, kişiye ve/veya aile üyelerine özel ve yatırımcıların risk/getiri beklentilerine uyumlu olarak kurulabilmektedir. Tüm katılım payları öncelikle bu hizmeti alan kişi/kuruma tahsislidir. Fonun yatırım stratejisi ve kısıtları ile hedefleri, fon iç tüzüğünde açıkça belirtilmektedir. 

Nakit fazlası olan şirketlerin, vakıfların, ailelerin veya bireylerin birikimlerinin profesyonel kurumlarca yönetilmesi risk-getiri optimizasyonunun daha efektif yapılmasını sağlamaktadır.

Investrade Portföy Yönetimi A.Ş.

SOSYAL MEDYA


Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.